Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0- Crime Scene 3Rated ★ 2.5
- Crime SceneRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 4.5

I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0