Series
Ratings
30
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.0
HealerRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0