Series
Ratings
59- KarmaRated ★ 1.5
- Mercy for NoneRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Resurrection of the SevenRated ★ 2.0- AdolescenceRated ★ 4.0
- Queen MantisRated ★ 3.5
- The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
- RatchedRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.5
ConnectionRated ★ 4.5- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- The Escape of the Seven: War for survivalRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.0
Reflection of YouRated ★ 4.0