Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
TrespassersRated ★ 4.0- Hot SpotRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 1.5
- The Interest of LoveRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0- Arcane Season 1Rated ★ 4.5