Titles you rated
- American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 1.5
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
Gangsta.Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Grand FamilyRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.5
JumongRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0