Series
Ratings
152
Fruits BasketRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Pop Team EpicRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
Monogatari Series: Second SeasonRated ★ 4.0
Spice and WolfRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
The World of GOLDEN EGGS ”SEASON1”Rated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5