Series
Ratings
164
Money Heist Season 5Rated ★ 0.5- Into the Night Season 2Rated ★ 0.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- The Superman AgeRated ★ 0.5
- Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 0.5
Because This Is My First LifeRated ★ 0.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
BarryRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5