Series
Ratings
77- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 4.5
- Gen V Season 2Rated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 3.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 3.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
The Heike StoryRated ★ 5.0- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 5.0