Titles you rated
MineRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 2.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Youn's StayRated ★ 4.0- DynastyRated ★ 3.0
- DynastyRated ★ 2.0
DynastyRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0