Titles you rated
聖☆おにいさんRated ★ 1.5
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 4.5- Ningenkowai Season 2Rated ★ 3.0
- NingenkowaiRated ★ 3.0
The Road to MurderRated ★ 3.5
Village of Eight GravestonesRated ★ 2.0
IchigekiRated ★ 3.5
ワケあって火星に住みました〜エラバレシ4ニン〜Rated ★ 1.5
Kirin ga KuruRated ★ 4.0
THE SHINING (TV)Rated ★ 3.0
Rose RedRated ★ 3.0
仮面の忍者赤影Rated ★ 4.5
Wounded AngelsRated ★ 5.0
探偵物語Rated ★ 4.5
Detective StoryRated ★ 3.0
ストップ!!ひばりくん!Rated ★ 4.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Colombo Season 1Rated ★ 4.0
Airport 2013Rated ★ 4.0
Endō Kenichi to Kudō Kankurō no Benkyō saseteitadakimasuRated ★ 3.5