Titles you rated

Temperature of LoveRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.5
All InRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5