Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.5

Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- The Good DetectiveRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
ZooRated ★ 3.5