Series
Ratings
47
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5