Series
Ratings
499- Austin Season 1Rated ★ 5.0
- Hitori de ShinitaiRated ★ 4.5
The Gene of AIRated ★ 4.5- Mr. Osomatsu Season 4Rated ★ 5.0
Heart of a SamuraiRated ★ 5.0- Eating Rice and Announcing FlowersRated ★ 5.0
- Fermat no RyôriRated ★ 5.0
- Detectives These Days Are Crazy!Rated ★ 5.0
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 4.5- The Gold Season 1Rated ★ 4.5
コートダジュールNo.10Rated ★ 5.0- Bansan BluesRated ★ 5.0
- Shetland Season 8Rated ★ 5.0
- The HeadRated ★ 4.0
- Rakuten Panda!Rated ★ 4.5
- Good Day for Gag Manga GORated ★ 4.0
- Inspector Lewis Season 1Rated ★ 4.5
- Inspector Lewis Season 2Rated ★ 4.5
- Banshaku no Ryuugi Season 3Rated ★ 5.0
The HeadRated ★ 4.5