Series
Ratings
74- To Be Hero XRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- Andor Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 1.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 1.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
Bungo Stray DogsRated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 1.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.0