Movies
Ratings
528
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Clear and Present DangerRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
BridesmaidsRated ★ 3.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0- My Love, My BrideRated ★ 3.0
- Susanne Brink's ArirangRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 2.0
The DuchessRated ★ 2.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 4.0