Movies
Ratings
1503
BallerinaRated ★ 2.5- No Other ChoiceRated ★ 2.5
DropRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
KeepersRated ★ 2.5- The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0
The Tomorrow WarRated ★ 2.5- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
- The Wandering ChefRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Red EyeRated ★ 2.5
RevengeRated ★ 2.5- Rebel RidgeRated ★ 3.0
- In the Tall GrassRated ★ 2.0