Titles you rated
SuccessionRated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
- The Hunting WivesRated ★ 2.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5- The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
- The White Lotus Season 2Rated ★ 4.5
- The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
EuphoriaRated ★ 4.0- SirensRated ★ 2.5
- Apple Cider VinegarRated ★ 2.5
- The Four SeasonsRated ★ 3.0
- CassandraRated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- MaidRated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5