Series
Ratings
11- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- EXchange Season 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5

Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5