Movies
Ratings
90
MinionsRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5