Series
Ratings
25
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 0.5
- Heart Signal Season 2Rated ★ 0.5
Men on a MissionRated ★ 1.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0