Series
Ratings
35
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0