Series
Ratings
40
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0