Series
Ratings
38
The Vineyard ManRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0