Series
Ratings
117
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0- Super BandRated ★ 4.0
- Begin Again KoreaRated ★ 2.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0- Begin Again Season 3Rated ★ 2.5
- Begin Again Season 2Rated ★ 2.5
- Crime Scene 3Rated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 2.5
- Begin Again Season 1Rated ★ 2.5
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0