Titles you rated
- Good NewsRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5- Private LifeRated ★ 4.5
Free SoloRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0