Series
Ratings
185- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0- The Bear Season 3Rated ★ 4.0
- Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.5
- Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 4.5
- Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 4.0
- The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
- The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.5
- The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
- The Diplomat Season 2Rated ★ 5.0
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
- The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 1.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5- Never Have I EverRated ★ 4.0
- Never Have I EverRated ★ 4.0
- Never Have I EverRated ★ 4.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
- That '90s Show Season 1Rated ★ 3.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5