Titles you rated
- Crime SceneRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0

Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0