Titles you rated
- AdolescenceRated ★ 3.0
- First LoveRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- BargainRated ★ 2.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
BerserkRated ★ 5.0
Tiger & Bunny Season 2Rated ★ 3.0- Inventing AnnaRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5