Titles you rated
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- I can't understand what my husband is saying: 2nd ThreadRated ★ 3.5
- I can't understand what my husband is sayingRated ★ 4.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 2.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Midori daysRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.0
How to Keep a MummyRated ★ 3.5
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
D-FragRated ★ 3.5
Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
SenyuRated ★ 3.0
Kemono Michi: Rise UpRated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5