Series
Ratings
118
StrangerRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0