Titles you rated
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0