Series
Ratings
217- Sounds of WinterRated ★ 3.5
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
- Pursuit of JadeRated ★ 3.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
- Our GenerationRated ★ 4.0
Virgin RiverRated ★ 3.5- Hot SpotRated ★ 4.0
- Ski into LoveRated ★ 3.0
- Beyond GoodbyeRated ★ 3.5
UsokonRated ★ 3.0- Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.5
OrangeRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 4.5
Best Friends in LoveRated ★ 3.0