Series
Ratings
14- American NightmareRated ★ 5.0
- The PlaylistRated ★ 4.5
- Big Vape: The Rise and Fall of JuulRated ★ 4.0
- The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0