Series
Ratings
341
Nodame CantabileRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
Record of YouthRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5- Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 3.0
MineRated ★ 4.5- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 3.5- High School Mystery ClubRated ★ 5.0

Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
VIPRated ★ 2.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 4.0- Village Survival, the EightRated ★ 3.0