Series
Ratings
293
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Where Is My HomeRated ★ 3.0
- The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5
- Gourmet Road 3Rated ★ 2.0
- Family Outing Season 2Rated ★ 2.5
- Montana JonesRated ★ 3.0

Korean Hostel In SpainRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 5Rated ★ 3.0- SangdoRated ★ 3.0
- Huh Young Man's Food TravelRated ★ 4.0
- Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 4.0
명탐정 코난Rated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- The BrainiacsRated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.0- You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.5
- Your SongRated ★ 4.5
Pokemon Diamond & PearlRated ★ 3.0