Titles you rated
KingdomRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Witch HuntRated ★ 4.0

Princess HoursRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
New NonstopRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
DamoRated ★ 5.0