Titles you rated
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Scarlet Heart 2Rated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 2.5

Scarlet HeartRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- MacGyverRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Justice PaoRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0