Series
Ratings
61- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.0
MotherRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5- Lovely RunnerRated ★ 3.5

The Light in Your EyesRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- Juvenile JusticeRated ★ 3.5