Series
Ratings
120- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0- 1899Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.5
UnbelievableRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5