Series
Ratings
83- Divorce Attorney ShinRated ★ 4.0
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
- Say You Love MeRated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
MineRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
VeepRated ★ 3.5
VeepRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5- Space ForceRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5