Series
Ratings
327
Sgt. FrogRated ★ 4.0
유희왕 1기Rated ★ 4.0
Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 5.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 5.0
大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Hare+Guu DeluxeRated ★ 4.0
Hare+Guu FinalRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.5