Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 4.0
Modern LoveRated ★ 4.0
Modern LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5- Desperate Mr. XRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5