Series
Ratings
270- Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Hare+Guu Part 2Rated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.5- Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0- Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
- AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5