Series
Ratings
23
Coffee PrinceRated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Devilish JoyRated ★ 1.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Strike the Blood Season 1Rated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 5.0
- My Little TelevisionRated ★ 2.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Delicious GuysRated ★ 4.0

Master's SunRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5