Series
Ratings
26
InuYashaRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5