Series
Ratings
157
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Record of RagnarokRated ★ 4.0
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 4.5
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 5.0
Baki Season 1: Part 2Rated ★ 5.0- Baki Hanma Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0