Series
Ratings
134
Wonderful LifeRated ★ 3.0- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.5
- Rules of LoveRated ★ 3.5
- The Carrie DiariesRated ★ 4.0
- The Carrie DiariesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Shining DaysRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0