Movies
Ratings
203
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 2.0
The KingRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 1.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0