Series
Ratings
17
High KickRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
GleeRated ★ 2.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0